Frodo

  Co mě zajímá

  Nikdy a za žádných okolností se nenudím

Menu

Hlavní stránka

Procházka životem
Prostějov
Otinoves
Děda klempíř
ZDŠ na Husově náměstí
Gymnázium Jiřího Wolkera
VUT v Brně

Výzkumný ústav oděvní
Oborové výpočetní středisko
Počítač EC 1021
Minipočítač SM 4.20
Co jsem tam dělal já

Rolný s.r.o.
Nemocnice Prostějov

Co mě zajímá
Počítače
Počítačové hry
Doprava
Program BAHN
Literatura

Nápady
Rodina
Panstext

NET Rádio Rekordér

Literární tvorba
Abnormalita VR 873
Čestné jméno
Hůlka Vardy
Jiné místo, jiný čas
Metropolis
Myšlenkový pokus
Nepřítel čas
Šperky Albionu

Literární servery
Liter.cz
SASPI
(Metodika)

Odkazy

Prostějov
Pro Prostějov
Nemocnice Prostějov
Prostějovské odkazy
PVfree.net

SASPI
Liter.cz
Epika

Zbyňka Šolcová

Jízdní řády
České dráhy
ŽelPage
FTL a.s.
Dopravní web

Google
Seznam

Wikipedie

Pevnost.cz
Fantasy Planet

Spolužáci
Lidé.cz
Facebook

Podněty.cz
KOHRA Group s.r.o.

Prostějovský deník
Prostějovský večerník

Otinoves
Otinoves - nové
Mlékárna Otinoves

Návštěvy

TOPlist

NET Rádio Rekordér

Možná to znáte - rádi posloucháte rádio a vysílač vaší rozhlasové stanice se náhle odmlčí. Nebo je vysílání rušeno a vy lítáte s anténou po pokoji a marně hledáte vhodnou pozici, kde by rušení zmizelo. Případně z reklamy zjistíte, že existuje zajímavá rozhlasová stanice, která ovšem ve vašem regionu nevysílá. Všechny tyto problémy se dají snadno překonat poslechem rádia z internetu, protože většina rozhlasových stanic dnes už tuto možnost zcela samozřejmě nabízí.

Na první pohled je nejjednodušší využít služeb některého informačního portálu a poslouchat rádio přes jeho rozhraní. Nebo si můžete pracně stanici najít a poslouchat ji pak přes webový prohlížeč přímo z jejích stránek. Vyzkoušel jsem ledacos, ale nikdy jsem nebyl zcela spokojen. Dokud jsem nenarazil na program NET Rádio Rekordér z dílny slovenské firmy Redsystem.

Proč se mi líbí právě tento program?

Mohl bych tu o tomto programu hovořit dlouho, ale myslím si, že je to zbytečné. Pokud máte zájem, můžete si ho jednoduše stáhnout z jeho domovské stránky. Klidně si program vyzkoušejte, měl by fungovat na všech v současnosti používaných verzích operačního systému Microsoft Windows. Jak jste asi pochopili, licence funguje v režimu shareware, platíte tedy pouze tehdy, když se vám program líbí, žádný zajíc v pytli.

Jelikož se považuji za fanouška tohoto programu, můžete se na mě obracet s dotazy, rád vám pomůžu. Stejně tak samozřejmě můžete kontaktovat přímo autora programu, je to na vás.

Pan Ševčík je velice šikovný programátor, který rád vyhoví svým uživatelům. Kromě programu NET Rádio Rekordér nabízí ještě další software a služby. Přesvědčit se můžete na firemních stránkách Redsystému. Podle mého názoru je kvalita a cena produktů této firmy více než dobře vyvážená. Srovnávat tuto pozitivní cenovou politiku s nabídkami proprietárního softwaru západních firem snad ani nelze.

(c) 2010 - 2013 Pavel D. F. Hrubý, paveldf@gmail.com